O nás

Jíloviště pro občany, sdružení nezávislých kandidátů, skupinová fotografie

Jíloviště pro občany, sdružení nezávislých kandidátů

Vážení občané

dovolte, abychom se Vám představili. Jsme volební sdružení nezávislých kandidátů s názvem – Jíloviště pro občany a kandidujeme v nastávajících komunálních volbách do místního zastupitelstva. Kandidáti našeho volebního sdružení jdou do voleb s odhodláním změnit hospodaření obce a přístup úřadu v komunikaci s občany. Víme, že současná finanční situace obce nedovoluje rozsáhlé investice. I přesto chceme v následujících čtyřech letech podstatně zlepšit život v naší obci.

Na naší kandidátce jsou jak občané žijící zde po několik generací, tak i ti, kteří se sem přistěhovali později. Jsou mezi námi odborníci z různých oborů. Přesto, že se většina z nás plně věnuje svým profesím, jsme připraveni svůj čas a schopnosti věnovat práci v zastupitelstvu a postupně změnit Jíloviště v moderní obec. Mnozí z nás se aktivně zapojují do života obce již několik let. Víme, že dosažení našich cílů nebude snadné. Chceme prosadit efektivnější využití finančních prostředků na realizaci volebního programu, budeme důsledně využívat všech možností k získánídotací, ať už z kraje, státu či Evropy. Že dokážeme táhnout za jeden provaz, jsme ukázali při organizaci referenda na podzim roku 2012, kdy jsme společně s podporou většiny z Vás nakonec zabránili výstavbě na zelené louce.

Vážení občané, přejeme si všichni totéž – chceme zde kvalitně a bezpečně žít, vychovávat děti, potkávat se na procházce i při zábavě a být na naší obec pyšní. Jsme přesvědčeni, že to s Vaší podporou dokážeme. Co můžeme nabídnout? Uplatnění našich mnohaletých zkušeností v různých oborech pro zlepšení práce při správě obce. Nechceme Vám vyprávět žádné pohádky nebo jen nečinně přihlížet.

Napsali o nás

Náš tým